28.-30. juunil 2016 toimus järjekordne Mentorite Metsakool. Sel aastal korraldavad Metsakooli JA Eesti meeskonna asemel õpilasfirma programmi vilistlased noorteorganisatsioonist JA Alumni Estonia!

 

 

 

Metsakooli esinejad

Kelle õpetust järgida, kes on see, keda Sina kuulad? Katriin Jüriska räägib sellest, kuidas kriisiolukorras leida üles gaasipedaal, et liikvele minna ning mida on vaja selleks, et kaasata ja innustada kui vahendeid ja usku napib.
— Katriin Jüriska

Yrjö Ojasaar
Mentor, ettevõtja ja investor
Business Model Canvas kui eduka ettevõtte alustala

Katriin Jüriska
Ettevõtja ja Uuskasutuskeskuse juht
Sotsiaalse ettevõtluse võlud ja valud

Müügioskus on üks olulisi edutegureid igale inimesele sõltumata erialast. Kui aga rääkida ettevõtja või juhi rollist, siis on see midagi, ilma milleta hakkama ei saa. Tänapäeva ühiskonnas autoritaarne juhtimine lihtsalt enam ei tööta ja juhil on vaja, et meeskond su “ära ostaks”. Vaatame ühiselt, millistes olukordades ja kuidas saab müügioskus sinu edule kaasa aidata ning kuidas seda endas arendada.
— Priit Liiv

Priit Liiv
Ettevõtja ja Nordic Business Forumi Baltikumi regiooni esindaja
Müügi olulisus ettevõtluses ja juhtimises

Elvira Tulvik
Advokaat
Mitmekesise meeskonna tähtsusest

Daniil Golubev
Turundusspetsialist ja JA Alumni
Turundusideede genereerimine

 

 

28.-30. juuni Jänedal

Kandideerimine kestab, kuni kohti jätkub. Ära maga oma võimalust maha! Osalustasu 24€.

Ühest koolist on oodatud kuni viis JA Eesti programmide alusel õppivat, eelistatult õpilasfirma programmi läbinud, 17–19-aastast õpilast, kes pole eelmistel aastatel JA Eesti suvekoolides osalenud. 


Metsakool on suurepärane võimalus nautida suve ja hoida samal ajal ära sügisel tekkiv küsimus, et mis ma siis suvel üldse tegin. Seda kogemust juba niipea ei unusta! Kaasahaarav programm on segatud ägedate inimestega ning tagantjärele mõeldes tahaks seda kompotti ikka veel ja veel.
— Kristjan Erik Liive, Mentorite Metsakool 2015 osaleja ja Mentorite Metsakool 2016 vabatahtlik

Projekti sponsoreerivad

Tallinna Ettevõtlusamet.PNG

Projekti toetavad